Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion 24mm – Foukací kartáč

319 

Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion 24mm – Foukací kartáč od našeho výrobce Olivia Garden , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion 24mm – Foukací kartáč aktuálně v akci od 319 Kč.

Popis

Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion 24mm – Foukací kartáč od známé společnosti Olivia Garden – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Výhody kartáče: Revoluční profesionální vyhřívací kartáče technologie ceramic + ion. Technologie Tourmaline Ion – dodává lesk a zabraňuje elektrizování vlasů. Antibakteriální ochrana. V ergonomicky tvarované rukojeti vsazen výsuvný hrot na vypichování pramenů vlasů. Olivia Garden Olivia Garden vyrábí kartáče a pomůcky pro kadeřníky od roku 1968, v té době ho založily Jean a Cathy Rennette. Společnost je dlouholetým výrobcem kvalitních kadeřnických vlasových kartáčů a nástrojů pro úpravu vlasů. Velmi kvalitní a precizní provedení, využití nových technologií při výrobě i dlouholetá spolupráce se světovými kadeřníky zaručují, že výrobky této značky Vám budou sloužit velmi dlouhou dobu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Olivia Garden
  • EAN: 5414343010742
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Foukací kartáče.  . . . . . . . . .
Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion 24mm - Foukací kartáč
Olivia Garden NanoThermic Ceramic + Ion 24mm – Foukací kartáč
319