Olivia Garden Fingerbrush Round XL 48mm

399 

Olivia Garden Fingerbrush Round XL 48mm od známého předního výrobce Olivia Garden je u nás za výhodnou cenu. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem. Olivia Garden Fingerbrush Round XL 48mm výhodně za super cenu 399 Kč.

Popis

Olivia Garden Fingerbrush Round XL 48mm od známé značky Olivia Garden . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu.

Kulatý kartáč na foukání vlasů vhodný k mokrému i suchému použití. S kombinací kančích a nylonových štětin s kuličkou na konci dochází během úpravy vlasů k maximálnímu vyhlazení, poskytnutí lesku a objemu a také jemné masáži vlasové pokožky. Díky vzduchovým otvorům bude foukání vždy rychlejší a účinnější. Speciální zakřivení zajistí snadnou práci i u kořínku vlasů a ergonomicky tvar rukojeti opatřený protiskluzovým materiálem se postará o snadné a pohodlné použití. Výhody kartáče: kombinace kančích a nylonových štětin vhodný pro suchou i mokrou úpravu vlasů vzduchové otvory pro rychlejší foukání speciální tvarování umožní snadné vysoušení i u kořínků vlasů ergonomicky tvarovaná rukojeť s protiskluzovým materiálem na konci kartáče vyjímatelný hrot pro vypichování pramenů vlasů OLIVIA GARDEN Olivia Garden vyrábí kartáče a pomůcky pro kadeřníky od roku 1968, v té době ho založily Jean a Cathy Rennette. Společnost je dlouholetým výrobcem kvalitních kadeřnických vlasových kartáčů a nástrojů pro úpravu vlasů. Velmi kvalitní a precizní provedení, využití nových technologií při výrobě i dlouholetá spolupráce se světovými kadeřníky zaručují, že výrobky této značky Vám budou sloužit velmi dlouhou dobu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Olivia Garden
  • EAN: 5414343016485
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Foukací kartáče.  . . . . . . . . .
Olivia Garden Fingerbrush Round XL 48mm
Olivia Garden Fingerbrush Round XL 48mm
399