Olivia Garden Fingerbrush Combo Large Black – Profesionální kartáč na vlasy

420 

Olivia Garden Fingerbrush Combo Large Black – Profesionální kartáč na vlasy od dodavatele s dlouholetou historií Olivia Garden je momentálně ve výhodné akci. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. Olivia Garden Fingerbrush Combo Large Black – Profesionální kartáč na vlasy stojí ted u nás 420 Kč.

Popis

Olivia Garden Fingerbrush Combo Large Black – Profesionální kartáč na vlasy od dodavatele se skvělou pověstí Olivia Garden je momentálně ve výhodné akci. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech.

Profesionální kartáč na vlasy vhodný pro foukání, rozčesávání i tvorbu stylingu. Kombinace nylonových a kančích štětin zajistí vlasům dokonalé uhlazení, lesk a antistatický efekt. Štětiny jsou zakončeny jemnou kuličkou, která příjemně masíruje pokožku hlavy. Otvory v kartáči umožňují velmi snadné vysoušení vlasů. kombinace nylonových a kančích štětin antistatický efekt vhodný pro foukání, rozčesávání i styling pro všechny typy vlasů ergonomické tvarování výsuvná vypichovací špička na konci rukojeti OLIVIA GARDEN Olivia Garden vyrábí kartáče a pomůcky pro kadeřníky od roku 1968, v té době ho založily Jean a Cathy Rennette. Společnost je dlouholetým výrobcem kvalitních kadeřnických vlasových kartáčů a nástrojů pro úpravu vlasů. Velmi kvalitní a precizní provedení, využití nových technologií při výrobě i dlouholetá spolupráce se světovými kadeřníky zaručují, že výrobky této značky Vám budou sloužit velmi dlouhou dobu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Olivia Garden
  • EAN: 5414343006530
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Foukací kartáče.  . . . . . . . . .
Olivia Garden Fingerbrush Combo Large Black - Profesionální kartáč na vlasy
Olivia Garden Fingerbrush Combo Large Black – Profesionální kartáč na vlasy
420