Olivia Garden EcoHair Bamboo Paddle Brush Detangler EH-DET

309 

Olivia Garden EcoHair Bamboo Paddle Brush Detangler EH-DET od výrobce s dlouholetou historií Olivia Garden je k sehnání u nás za skvělou cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Olivia Garden EcoHair Bamboo Paddle Brush Detangler EH-DET výhodně ted u nás za 309 Kč.

Popis

Olivia Garden EcoHair Bamboo Paddle Brush Detangler EH-DET od této značky Olivia Garden je právě teď u nás za super cenu. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu.

Oválný bambusový kartáč vhodný k rozčesávání suchých i mokrých vlasů je vybaven ionickými štětinami s antistatickým efektem, které jsou zakončeny kuličkami. Ty napomáhají šetrnému rozčesávání a zároveň příjemně masírují pokožku hlavy. Díky hladké rukojeti a nízké hmotnosti je uchycení kartáče velmi pohodlné. barva světle hnědá rozměr 24 x 8,5 cm vyroben z bambusu vhodný pro suché i mokré vlasy ionické štětiny s antistatickým efektem, zakončeny kuličkami hladká rukojeť nízká hmotnost OLIVIA GARDEN Olivia Garden vyrábí kartáče a pomůcky pro kadeřníky od roku 1968, v té době ho založily Jean a Cathy Rennette. Společnost je dlouholetým výrobcem kvalitních kadeřnických vlasových kartáčů a nástrojů pro úpravu vlasů. Velmi kvalitní a precizní provedení, využití nových technologií při výrobě i dlouholetá spolupráce se světovými kadeřníky zaručují, že výrobky této značky Vám budou sloužit velmi dlouhou dobu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Olivia Garden
  • EAN: 5414343015747
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Rozčesávací kartáče.  . . . . . . . . .
Olivia Garden EcoHair Bamboo Paddle Brush Detangler EH-DET
Olivia Garden EcoHair Bamboo Paddle Brush Detangler EH-DET
309