Olivia Garden EcoHair Bamboo Paddle Brush Combo EH-COM

369 

Olivia Garden EcoHair Bamboo Paddle Brush Combo EH-COM od značky se skvělou pověstí Olivia Garden je k dostání teď opravdu levně. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online. Olivia Garden EcoHair Bamboo Paddle Brush Combo EH-COM ve skvělé akci za 369 Kč.

Popis

Olivia Garden EcoHair Bamboo Paddle Brush Combo EH-COM od společnosti se zárukou kvality Olivia Garden je k dostátní teď u nás za super cenu. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny.

Oválný bambusový kartáč vhodný pro vyhlazený, lesklý účes je vybaven kančími a ionickými štětinami s antistatickým efektem, které jsou zakončeny kuličkami. Ty napomáhají šetrnému rozčesávání a zároveň příjemně masírují pokožku hlavy. Díky hladké rukojeti a nízké hmotnosti je uchycení kartáče velmi pohodlné. barva světle hnědá rozměr 24 x 8,5 cm vyroben z bambusu vhodný pro vyhlazený, lesklý účes kančí a ionické štětiny s antistatickým efektem, zakončeny kuličkami hladká rukojeť nízká hmotnost OLIVIA GARDEN Olivia Garden vyrábí kartáče a pomůcky pro kadeřníky od roku 1968, v té době ho založily Jean a Cathy Rennette. Společnost je dlouholetým výrobcem kvalitních kadeřnických vlasových kartáčů a nástrojů pro úpravu vlasů. Velmi kvalitní a precizní provedení, využití nových technologií při výrobě i dlouholetá spolupráce se světovými kadeřníky zaručují, že výrobky této značky Vám budou sloužit velmi dlouhou dobu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Olivia Garden
  • EAN: 5414343015754
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Rozčesávací kartáče.  . . . . . . . . .
Olivia Garden EcoHair Bamboo Paddle Brush Combo EH-COM
Olivia Garden EcoHair Bamboo Paddle Brush Combo EH-COM
369