Olivia Garden Eclipse NanoThermic Thermal 34mm – Foukací kartáč

389 

Olivia Garden Eclipse NanoThermic Thermal 34mm – Foukací kartáč od skvělé značky Olivia Garden je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Skvělý produkt s garancí kvality. Olivia Garden Eclipse NanoThermic Thermal 34mm – Foukací kartáč aktuálně výhodně za 389 Kč.

Popis

Olivia Garden Eclipse NanoThermic Thermal 34mm – Foukací kartáč od značky s dlouholetou historií Olivia Garden je k sehnání u nás za skvělou cenu. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Foukací kartáč NanoThermic Thermal od značky Olivia Garden nabízí kombinaci luxusního designu a nejmodernějších technologií pro vytvoření precizního účesu. Keramické tělo s ionizovaným povrchem zajistí rovnoměrné rozložení tepla při fénování a tím urychlí vysoušení vlasů. Výhody kartáče: Měkké nylonové štětiny napomáhají účes snadno upravit a zanechávají vlasy viditelně zdravější a lesklejší. S antistatickým a antibakteriálním účinkem. Keramické tělo s ionizovaným povrchem rovnoměrně rozkládá teplo a tím urychluje vysoušení. V ergonomicky tvarované rukojeti vsazen výsuvný hrot na vypichování pramenů vlasů. OLIVIA GARDEN Olivia Garden vyrábí kartáče a pomůcky pro kadeřníky od roku 1968, v té době ho založily Jean a Cathy Rennette. Společnost je dlouholetým výrobcem kvalitních kadeřnických vlasových kartáčů a nástrojů pro úpravu vlasů. Velmi kvalitní a precizní provedení, využití nových technologií při výrobě i dlouholetá spolupráce se světovými kadeřníky zaručují, že výrobky této značky Vám budou sloužit velmi dlouhou dobu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Olivia Garden
  • EAN: 5414343013040
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Foukací kartáče.  . . . . . . . . .
Olivia Garden Eclipse NanoThermic Thermal 34mm - Foukací kartáč
Olivia Garden Eclipse NanoThermic Thermal 34mm – Foukací kartáč
389