Olivia Garden Charm Cape Burgundy – Kadeřnická pláštěnka vínová

320 

Olivia Garden Charm Cape Burgundy – Kadeřnická pláštěnka vínová od značky Olivia Garden – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online. Olivia Garden Charm Cape Burgundy – Kadeřnická pláštěnka vínová zrovna nyní za cenu 320 Kč.

Popis

Olivia Garden Charm Cape Burgundy – Kadeřnická pláštěnka vínová zboží dodává Olivia Garden je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny.

Výhody pláštěnky: Vodoodpudivá a odolná proti skvrnám. Pohodlný, prodyšný a antistatický materiál. Módní provedení. Vhodná pro barvení Nastavitelný uzávěr. Olivia Garden Olivia Garden vyrábí kartáče a pomůcky pro kadeřníky od roku 1968, v té době ho založily Jean a Cathy Rennette. Společnost je dlouholetým výrobcem kvalitních kadeřnických vlasových kartáčů a nástrojů pro úpravu vlasů. Velmi kvalitní a precizní provedení, využití nových technologií při výrobě i dlouholetá spolupráce se světovými kadeřníky zaručují, že výrobky této značky Vám budou sloužit velmi dlouhou dobu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Olivia Garden
  • EAN: 5414343011152
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Olivia Garden Charm Cape Burgundy - Kadeřnická pláštěnka vínová
Olivia Garden Charm Cape Burgundy – Kadeřnická pláštěnka vínová
320