Olivia Garden Charm Cape Black – Kadeřnická pláštěnka černá

320 

Olivia Garden Charm Cape Black – Kadeřnická pláštěnka černá od výrobce Olivia Garden je u nás za bezkonkurenční cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Olivia Garden Charm Cape Black – Kadeřnická pláštěnka černá nyní za 320 Kč.

Popis

Olivia Garden Charm Cape Black – Kadeřnická pláštěnka černá od značky s dlouholetou tradicí Olivia Garden je u nás za bezkonkurenční cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny.

Výhody pláštěnky: Vodoodpudivá a odolná proti skvrnám Pohodlný, prodyšný a antistatický materiál Módní provedení Vhodná pro barvení Nastavitelný uzávěr OLIVIA GARDEN Olivia Garden vyrábí kartáče a pomůcky pro kadeřníky od roku 1968, v té době ho založily Jean a Cathy Rennette. Společnost je dlouholetým výrobcem kvalitních kadeřnických vlasových kartáčů a nástrojů pro úpravu vlasů. Velmi kvalitní a precizní provedení, využití nových technologií při výrobě i dlouholetá spolupráce se světovými kadeřníky zaručují, že výrobky této značky Vám budou sloužit velmi dlouhou dobu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Olivia Garden
  • EAN: 5414343011145
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Olivia Garden Charm Cape Black - Kadeřnická pláštěnka černá
Olivia Garden Charm Cape Black – Kadeřnická pláštěnka černá
320