Olivia Garden Black Label Paddle Brush Flex Combo – Duálně zaoblený plochý kartáč na vlasy

349 

Olivia Garden Black Label Paddle Brush Flex Combo – Duálně zaoblený plochý kartáč na vlasy od skvělé a známé značky Olivia Garden . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Olivia Garden Black Label Paddle Brush Flex Combo – Duálně zaoblený plochý kartáč na vlasy levně za 349 Kč.

Popis

Olivia Garden Black Label Paddle Brush Flex Combo – Duálně zaoblený plochý kartáč na vlasy od našeho známého výrobce Olivia Garden je u nás za výhodnou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online.

Speciálně tvarovaný kartáč Flex Combo vyniká nejen originálním designem, ale předně zajistí vytvoření naprosto precizního účesu a zároveň příjemně masíruje pokožku hlavy. Použití je možné při suchých i mokrých vlasech. Velké vzduchové díry napomáhají lepšímu proudění vzduchu, jejichž výsledkem je rychlejší vysušení. Kombinace kančích a nylonových štětin skvěle vyhladí vlasové vláko a dodají lesk a objem. Turmalíno-inotový povrch má antistatický účinek. Rukojeť je ergonomicky tvarovaná, na jejím konci je hrot napomáhající oddělování pramenů. barva černá kombinace kančích a nylonových štětin tourmalínovo-iontová technologie ergonomická rukojeť nízká hmotnost OLIVIA GARDEN Olivia Garden vyrábí kartáče a pomůcky pro kadeřníky od roku 1968, v té době ho založily Jean a Cathy Rennette. Společnost je dlouholetým výrobcem kvalitních kadeřnických vlasových kartáčů a nástrojů pro úpravu vlasů. Velmi kvalitní a precizní provedení, využití nových technologií při výrobě i dlouholetá spolupráce se světovými kadeřníky zaručují, že výrobky této značky Vám budou sloužit velmi dlouhou dobu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Olivia Garden
  • EAN: 5414343008770
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Foukací kartáče.  . . . . . . . . .
Olivia Garden Black Label Paddle Brush Flex Combo - Duálně zaoblený plochý kartáč na vlasy
Olivia Garden Black Label Paddle Brush Flex Combo – Duálně zaoblený plochý kartáč na vlasy
349