Olivia Garden Bamboo Touch Boar Collection 40mm ID1042

339 

Olivia Garden Bamboo Touch Boar Collection 40mm ID1042 od tohoto výrobce Olivia Garden je u nás za výhodnou cenu. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem. Olivia Garden Bamboo Touch Boar Collection 40mm ID1042 ve výhodné slevě 339 Kč.

Popis

Olivia Garden Bamboo Touch Boar Collection 40mm ID1042 od přední společnosti Olivia Garden – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online.

Profesionální kartáč vhodný pro foukání delších vlasů je vyroben z bambusového dřeva, do kterého jsou vsazeny kančí štětiny. Tato kombinace přírodních materiálů spolu s ergonomicky tvarovanou rukojetí zajistí mimořádně snadnou práci při úpravě účesu. Výhody kartáče: Vyroben z pravého bambusového dřeva. Odolnější proti poškození a pevnější než ostatní kartáče. 100% přírodní kančí štětiny zajistí maximální vyhlazení vlasového vlákna a tím dodají přirozený lesk a hebkost. Použité materiály nabízí antibakteriální účinek. Brání tvorbě statické elektřiny a následnému poletování vlasů. OLIVIA GARDEN Olivia Garden vyrábí kartáče a pomůcky pro kadeřníky od roku 1968, v té době ho založily Jean a Cathy Rennette. Společnost je dlouholetým výrobcem kvalitních kadeřnických vlasových kartáčů a nástrojů pro úpravu vlasů. Velmi kvalitní a precizní provedení, využití nových technologií při výrobě i dlouholetá spolupráce se světovými kadeřníky zaručují, že výrobky této značky Vám budou sloužit velmi dlouhou dobu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Olivia Garden
  • EAN: 5414343010421
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Foukací kartáče.  . . . . . . . . .
Olivia Garden Bamboo Touch Boar Collection 40mm ID1042
Olivia Garden Bamboo Touch Boar Collection 40mm ID1042
339