Olaplex Sada pro barvené nebo chemicky ošetřené vlasy (Salon Intro Kit) 3 x 525 ml

6235 

Olaplex Sada pro barvené nebo chemicky ošetřené vlasy (Salon Intro Kit) 3 x 525 ml od výrobce Olaplex je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nakupujte bezpečně online. Olaplex Sada pro barvené nebo chemicky ošetřené vlasy (Salon Intro Kit) 3 x 525 ml cenově vychází na 6235 Kč.

Katalogové číslo: 896364002367 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Olaplex Sada pro barvené nebo chemicky ošetřené vlasy (Salon Intro Kit) 3 x 525 ml od dodavatele s dobrým jménem Olaplex je momentálně ve výhodné akci. Nakupte si bezpečně a rychle online.

Obsahuje: 1x Bond Multiplier N°.1 525ml 2x Bond Perfector N°.2 525ml aplikátor Systém Salon Intro Kit účinně regeneruje rozbité vazby ve vlasech během chemického ošetření i po něm. Vlastnosti: brání poškození struktury vlasu při chemickém ošetření, vlasy účinně obnovuje, i poškozené vlasy uzdraví, vlasy jsou silnější a viditělně zdravější, bez silikonů a minerální olejů, až na 70 aplikací. Jak používat: Bond Multiplier N°.1 smíchejte s připravenou směsí barvy či melíru. Množství se určuje podle množství barvy a melíru. Do 30 ml použijte 3,75 ml. Pokud je směsi více jak 30 ml, použijte 7,5 ml. Následně aplikujte na vlasy a nechte působit dle návodu od aplikované barvy a melíru. Vlasy následně důkladně umyjte pouze vodou, nepoužívejte šampon. Poté aplikujte Bond Perfector N°.2. Bond Perfector N°.2 aplikujte do ručníkem vysušených vlasů 15 ml přípravdu a nechte působit 5 minut. Pokud jsou vlasy poškozené více, můžete nechat působit déle, ne však déle než 10 minut. Následně opláchněte a vlasy umyjte šamponem a kondicionérem.

 

Informace o produktu

  • Značka: Olaplex
  • EAN: 896364002367
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_vlasu”:{“param_name”:”Typ vlasů”,”val”:”vlasy barvené, vlasy poškozené”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Regenerační”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Séra, ampule, kúry”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Dárkové sady”}}.  . . . . . . . . .
Olaplex Sada pro barvené nebo chemicky ošetřené vlasy (Salon Intro Kit) 3 x 525 ml
Olaplex Sada pro barvené nebo chemicky ošetřené vlasy (Salon Intro Kit) 3 x 525 ml
6235