Ohanic Anti Hair-Loss Pack – Balíček proti padání vlasů

1150 

Ohanic Anti Hair-Loss Pack – Balíček proti padání vlasů od společnosti s výborným jménem Ohanic . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Ohanic Anti Hair-Loss Pack – Balíček proti padání vlasů v současnosti za 1150 Kč.

Katalogové číslo: 6825 Kategorií: , , , , , Štítek:

Popis

Ohanic Anti Hair-Loss Pack – Balíček proti padání vlasů od značky Ohanic je k dostání výhodně. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Balíček proti padání Anti Hair-Loss obsahuje: Ohanic Anti Hair-Loss Shampoo 250ml – Šampon proti padání vlasů Ohanic Anti Hair-Loss Lotion 12x10ml – Lotion proti padání v ampulích Přírodní kosmetická taštička Ohanic Anti Hair-Loss Shampoo 250ml – Šampon proti padání vlasů Posilující šampon určený pro vlasy se sklonem k padání nebo k zhuštění vlasů založený na přírodních extraktech, které pomáhají posílit vlasové kořínky a snížit vypadávání vlasů. Složení obsahuje 93,39% přírodních složek. Ohanic Anti Hair-Loss Lotion 12x10ml – Lotion proti padání v ampulích Ampule s lotionem proti padání vlasů vhodné pro muže i ženy, kteří trpí ztrátou vlasů nebo potřebují posílit a zhustit vlasy. Každá ampule obsahuje 10 ml výživného lotionu, který je bohatý na přírodní složky s indexem přírodního složení 99,35%. Lotion z těchto ampulí je snadno aplikovatelný a rychle se vstřebává do vlasů a pokožky hlavy. Aktivní složky: Výtažek z hroznů – Hrozny jsou bohaté na antioxidanty a vitamíny, které pomáhají chránit vlasy před poškozením a pomáhají obnovovat a posilovat vlasovou strukturu. Výtažek z lichořeřišnice – obsahuje silice a flavonoidy, které mají protizánětlivé účinky a pomáhají zlepšit cirkulaci krve v pokožce hlavy. Výtažek z rostliny Serenoa Serrulata – rostlina známá také jako Sabalova palma, která pomáhá na přírodní bázi blokovat tvorbu dihydrotestosteronu (DHT), což je hormon, který způsobuje ztrátu vlasů. Rovněž obsahuje vitamíny a minerály, které jsou důležité pro zdraví vlasů a podporující jejich růst a posilování. OHANIC Profesionální přírodní kosmetika OHANIC pochází ze španělské Aragonie, což je věhlasná oblast ekologického zemědělství. Nachází se zde velké množství vinic, levandulových, olivových a rozmarýnových polí. OHANIC využívá svých vlastních ekologických surovin pro výrobu nejšetrnější profesionální kosmetiky s vysokým obsahem přírodních složek. Produkty jsou založeny na rostlinných extraktech, vždy bez sulfátů, silikonů, barviv, přidaných solí, pegů, naftových výrobků a lepků. Hlavní složkou je extrakt z vinné révy, který je extrémně bohatý na antioxidanty, flavonoidy a resveratrol. OHANIC se zrodil ze snahy přenést do profesionálního světa kadeřníků přírodní péči, udržitelnou jak pro zdraví vlasů, tak i pro zdraví naší planety.

 

Informace o produktu

  • Značka: Ohanic
  • EAN: 6825
  • Další vlastnosti: Objem 250 ml. Typ vlasů Proti padání.  . . . . . . . . .
Ohanic Anti Hair-Loss Pack - Balíček proti padání vlasů
Ohanic Anti Hair-Loss Pack – Balíček proti padání vlasů
1150