NanoSPACE Designová pratelná nanorouška – by Yvonne Apropo You FFP2 velikost M

449 

NanoSPACE Designová pratelná nanorouška – by Yvonne Apropo You FFP2 velikost M od dodavatele s dlouholetou historií NanoSPACE je u nás k dostání za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní produkty online za dobré ceny. NanoSPACE Designová pratelná nanorouška – by Yvonne Apropo You FFP2 velikost M výhodně ted u nás za 449 Kč.

Katalogové číslo: 5961 Kategorie: Štítek:

Popis

NanoSPACE Designová pratelná nanorouška – by Yvonne Apropo You FFP2 velikost M od spolehlivé značky NanoSPACE – produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online.

Pratelná rouška je vyrobena z nanovlakenného materiálu se záchytem FFP2. V praxi to znamená, že dokáže nositele účinně ochránit před prachem, smogem, pyly, spory plísní, viry, infekcemi a dalšími látkami či alergeny ze vzduchu. Vhodná je tak pro alergiky, astmatiky a osoby s nižší obranyschopností. Nanovlákno je 1000krát tenčí než lidský vlas a pouhým okem je neviditelné. Vyrábí se z organických i anorganických materiálů a využívá se pro výrobu filtrů. Své místo ale najde i v kosmetice či zdravotnictví. Nanovláknovou membránu je možno představit si jako velmi hustou síť či filtr, v němž jsou tak malé otvory, které umožní pouze průchod molekuly vzduchu, nikoliv však molekuly bakterie, viru či alergenu. Rozměry: velikost M – vhodná převážně pro ženy výška od kořene nosu po bradu: 13,5 cm šířka od kořene nosu po horní gumičku: 10 cm Výhody roušky: opakované použití díky možnosti vyprání vyrobena z hypoalergenního funkčního materiálu Coolmax® – na pokožce vysoce příjemný, vhodný do extrémně teplého i studeného počasí, účinně odvádí pot a páru a je tak vhodný i při sportování záchyt FFP2 97 – 99,9% úspěšnost v záchytu bakterií, virů, pylů a dalších látek vybavena klipem, díky kterému kolem nosu skvěle těsní Možné využití: během chřipkové či jiné epidemie v místech vysoce zasažených smogem (velká města) během pylové sezóny (pokud trpíte alergiemi či astmatem) při cestování v dopravních prostředcích Doporučené ošetření: Roušku lze prát v pračce na 40˚ C, ale pro zachování membrány co nejdéle funkční doporučujeme praní v ruce či v pračce na jemnější cyklus, a to za použití pracího gelu či prášku bez obsahu chlóru či fosforu. Ideální je jádrové mýdlo. Pokud perete roušku v ruce, postupujte opatrně, abyste nepoškodili nanovlákenný filtr. Nepoužívejte bělidla, změkčovadla nebo jiné agresivní přípravky. Nedoporučuje se sušení v sušičce, a to ani na nízkou teplotou. Taktéž není vhodné odstřeďování, které by zkrátilo životnost nosního klipu. Nežehlete. Po oprání roušku nechejte volně uschnout. Při dodržení těchto zásad si výrobek zachovává většinu filtrační účinnosti i po několika desítkách pracích cyklů. Doporučená je každodenní dezinfekce roušky pomocí speciálních přípravků, praní je pak doporučeno 1x týdně. Balení: Rouška je dodávána v ekologickém balení, a sice ve 100% recyklovaném sáčku, který je uzavíratelný. nanoSPACE Firma nanoSPACE se při výrobě produktů spoléhá výhradně na české dodavatele nanovláken, zároveň veškerá výroba vzniká v České republice. V portfoliu firmy je možno najít ochranné prostředky, jako jsou roušky a šátky s nanovlákny, ale například i ložní prádlo, které je díky nanovlakenné membráně dokonalou ochranou před roztoči a jejich alergeny. Společnost je členem projektu Česko je nano a také jedním ze zakládajících členů Asociace nanotechnologického průmyslu ČR.

 

Informace o produktu

  • Značka: NanoSPACE
  • EAN: 5961
  • Další vlastnosti: Objem 1 ks.  . . . . . . . . .
NanoSPACE Designová pratelná nanorouška - by Yvonne Apropo You FFP2 velikost M
NanoSPACE Designová pratelná nanorouška – by Yvonne Apropo You FFP2 velikost M
449