Mühle Vivo/Rytmo stojánek na štětku RHM 22

950 

Mühle Vivo/Rytmo stojánek na štětku RHM 22 od známého dodavatele Mühle , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality. Mühle Vivo/Rytmo stojánek na štětku RHM 22 – můžete mít za 950 Kč.

Popis

Mühle Vivo/Rytmo stojánek na štětku RHM 22 od dodavatele s dobrým jménem Mühle lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online.

Pochromovaný stojánek na strojek a štětku z řady Mühle Vivo nebo Rytmo umožňuje sestavu stojánku, štětky a strojku dle vlastního přání. MÜHLE Vlastníkem a výrobcem značky MÜHLE je německá společnost Hans-Jürgen Müller GmbH & Co. KG. Jejich průkopnický středně velký byznys sídlí v Stützengrünu v Sasku, a jejich výrobky jsou distribuovány po celém světě. Jak místo, tak i zaměstnanci jsou charakterizováni skutečnou vášní pro mokré holení. S příkladnou interní výrobní hloubkou a dokonalým designem se vyvinuli do jednoho z předních světových poskytovatelů vysoce kvalitního příslušenství pro holení. Své potěšení sdílí se svými obchodními partnery a všemi svými zákazníky, z nichž každéoh považuje za velvyslance pro kulturu holení svým vlastním způsobem.

 

Informace o produktu

  • Značka: Mühle
  • EAN: 4028982013210
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Mühle Vivo/Rytmo stojánek na štětku RHM 22
Mühle Vivo/Rytmo stojánek na štětku RHM 22
950