Mühle Rytmo Black Pure Badger 3 dílná sada na holení

2220 

Mühle Rytmo Black Pure Badger 3 dílná sada na holení od této skvělé značky Mühle je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Mühle Rytmo Black Pure Badger 3 dílná sada na holení momentálně v akci za 2220 Kč.

Popis

Mühle Rytmo Black Pure Badger 3 dílná sada na holení od společnosti s předním postavením na trhu Mühle je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny.

Kvalitní a designově velmi povedená 3-dílná dárková sada na holení, která je určena všem milovníkům mokrého holení. Kovové části jsou vyrobeny z mosazi a jsou pochromované nebo poniklované. Rukojeť štětky a holicího strojku je vyrobena z velmi kvalitní pryskyřice, která je odborně řemeslně zpracována a leštěna. Štětka je vyrobena z čistých jezevčích štětin. Je určena pro všechny, kteří mají při přípravě na holení rádi masážní efekt. Sada obsahuje: Holicí strojek kompatibilní s Gillette Mach3 a Gillette Mach3 Turbo Štětku na holení z jezevčích štětin Pure Badger velikost M, průměr uzlu 21 mm Kovový stojánek Štětiny Pure Badger Pravé jezevčí štětiny mají tmavší zbarvení, zaručují mimořádnou kvalitu a o něco větší masážní efekt. Měkké štětiny jsou robustnější než jezevčí štětiny se stříbrným zakončením a jemné jezevčí štětiny, avšak jsou mnohem flexibilnější než materiál štětin. Štětiny Pure Badger se vyrábějí mechanicky dle stejných požadavků přísných norem jako všechny ostatní výrobky značky MÜHLE. MÜHLE Vlastníkem a výrobcem značky MÜHLE je německá společnost Hans-Jürgen Müller GmbH & Co. KG. Jejich průkopnický středně velký byznys sídlí v Stützengrünu v Sasku, a jejich výrobky jsou distribuovány po celém světě. Jak místo, tak i zaměstnanci jsou charakterizováni skutečnou vášní pro mokré holení. S příkladnou interní výrobní hloubkou a dokonalým designem se vyvinuli do jednoho z předních světových poskytovatelů vysoce kvalitního příslušenství pro holení. Své potěšení sdílí se svými obchodními partnery a všemi svými zákazníky, z nichž každéoh považuje za velvyslance pro kulturu holení svým vlastním způsobem.

 

Informace o produktu

  • Značka: Mühle
  • EAN: 4501
  • Další vlastnosti: Objem 3 ks.  . . . . . . . . .
Mühle Rytmo Black Pure Badger 3 dílná sada na holení
Mühle Rytmo Black Pure Badger 3 dílná sada na holení
2220