Mühle kovový stojánek na štětku RHM 5

399 

Mühle kovový stojánek na štětku RHM 5 od této spolehlivé značky Mühle je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Mühle kovový stojánek na štětku RHM 5 aktuálně výhodně za 399 Kč.

Popis

Mühle kovový stojánek na štětku RHM 5 od spolehlivé značky Mühle . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Elegantní kovový stojánek na štětku na holení. Štětka si v něm odpočine, vyschne a díky tomu vydrží déle jako nová. Vhodný pro všechny štětky s kulatou rukojetí a průměrem kroužku 21-23 mm. Není vhodný pro cestovní štětky na holení. MÜHLE Vlastníkem a výrobcem značky MÜHLE je německá společnost Hans-Jürgen Müller GmbH & Co. KG. Jejich průkopnický středně velký byznys sídlí v Stützengrünu v Sasku, a jejich výrobky jsou distribuovány po celém světě. Jak místo, tak i zaměstnanci jsou charakterizováni skutečnou vášní pro mokré holení. S příkladnou interní výrobní hloubkou a dokonalým designem se vyvinuli do jednoho z předních světových poskytovatelů vysoce kvalitního příslušenství pro holení. Své potěšení sdílí se svými obchodními partnery a všemi svými zákazníky, z nichž každéoh považuje za velvyslance pro kulturu holení svým vlastním způsobem.

 

Informace o produktu

  • Značka: Mühle
  • EAN: 4028982010325
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Mühle kovový stojánek na štětku RHM 5
Mühle kovový stojánek na štětku RHM 5
399