Moncler Moncler Pour Homme – EDP 100 ml

3069 

Moncler Moncler Pour Homme – EDP 100 ml značky Moncler je k dostání teď opravdu levně. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem. Moncler Moncler Pour Homme – EDP 100 ml v akci za 3069 Kč.

Katalogové číslo: 3386460126212 Kategorie: , Štítek:

Popis

Moncler Moncler Pour Homme – EDP 100 ml od výrobce Moncler je momentálně za bezkonkurenční cenu. Našim cílem je vaše spokojenost.

Moncler Pour Homme je dřevitá vůně pro muže. Z této parfémové vody vyzařuje aura svěžesti, chladné čistoty a mužné elegance. Nejprve ucítíte zelené tóny horských rostlin, které se mísí se sladkou bylinnou vůní muškátové šalvěje. V srdci vyniká zemitá vůně horské borovice, která plynule přechází k dřevitému základu, ve kterém se rozvoní cedrové a santalové dřevo, jejichž vůni podtrhuje luxusní vetiver. Chladivé tóny vyvažuje hřejivá vůně ambry. Tato vůně se snaží zachytit tajemnou krásu zimní přírody. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Značka: Moncler
  • EAN: 3386460126212
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Fougerová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Dřevitá”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”zelené tóny, muškátová šalvěj”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”borovice”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”santalové dřevo, vetiver, cedrové dřevo, jantar”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”fougerová, dřevitá”}}.  . . . . . . . . .
Moncler Moncler Pour Homme - EDP 150 ml
Moncler Moncler Pour Homme – EDP 100 ml
3069