Molton Brown Lily & Magnolia – EDP 100 ml

2878 

Molton Brown Lily & Magnolia – EDP 100 ml od známé značky Molton Brown lze pořídit u nás za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. Molton Brown Lily & Magnolia – EDP 100 ml aktuálně v akci od 2878 Kč.

Katalogové číslo: 8080155092 Kategorie: , Štítek:

Popis

Molton Brown Lily & Magnolia – EDP 100 ml od značky s dlouholetou tradicí Molton Brown je k dostání teď opravdu levně. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny.

Parfémovaná voda Lily & Magnolia Blossom je květinová vůně pro muže a ženy. V úvodu vůně se nachází bílý čaj, mandarinka a magnólie, v srdci se ukrývá pivoňka, konvalinka a frézie. Květinové srdce pozvolna přechází v základ tvořený pižmem, santalovým dřevem a ylang-ylangem. Vůně byla uvedena na trh v roce 2021.

 

Informace o produktu

  • Značka: Molton Brown
  • EAN: 8080155092
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Zelená”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, santalové dřevo, ylang-ylang”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”konvalinka, pivoňka, frézie”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”magnólie, bílý čaj, mandarinka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová”}}.  . . . . . . . . .
Molton Brown Lily & Magnolia - EDP 100 ml
Molton Brown Lily & Magnolia – EDP 100 ml
2878