Merkur Solingen 42c – Holící strojek

599 

Merkur Solingen 42c – Holící strojek od kvalitního výrobce Merkur Solingen je právě nyní na našich stránkách v akci. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Merkur Solingen 42c – Holící strojek právě nyní za skvělou cenu 599 Kč.

Popis

Merkur Solingen 42c – Holící strojek od našeho známého výrobce Merkur Solingen je k získání právě teď u nás za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás.

Pochromovaný kovový holicí strojek na klasické žiletky od firmy Merkur Solingen. Méně agresivní hlavice je vhodná pro častější holení. Robustní zdobená rukojeť přidává strojku na eleganci. Balení obsahuje jednu testovací žiletku značky Merkur. Délka strojku: 80 mm Hmotnost: 68 g Typ strojku tzv. trojdílný (s rozšroubovatelnou hlavicí) Vlastnosti: Kompatibilní s jakýmikoliv žiletkami Vhodný pro častější holení Oholení zvládne i začátečník Oblíbený také u žen na holení nohou Minimalizace odpadu oproti plastovým holítkům MERKUR SOLINGEN Německá firma DOVO Solingen oslavila v roce 2006 spolu se svojí dceřinou společností Merkur Solingen stoleté výročí existence. Mezi její produkty patří profesionální kadeřnické nůžky, manikúrní nůžky, holicí potřeby, manikúrní sady. Za svůj znak si firma zvolila rytíře s mečem a kladivem, který udatně pronikal na trhy v západní Evropě a v Severní Americe.

 

Informace o produktu

  • Značka: Merkur Solingen
  • EAN: 4045284011201
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Merkur Solingen 42c - Holící strojek
Merkur Solingen 42c – Holící strojek
599