M. Micallef Ananda – EDP 100 ml

3549 

M. Micallef Ananda – EDP 100 ml od dodavatele s dobrým jménem M. Micallef je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny. M. Micallef Ananda – EDP 100 ml v současnosti za 3549 Kč.

Katalogové číslo: 3760060775146 Kategorie: , Štítek:

Popis

M. Micallef Ananda – EDP 100 ml od společnosti M. Micallef , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nákupem online ušetříte čas i peníze – nakupte online.

Ananda ze stejnojmenné kolekce je luxusní květinová vůně pro ženy. Otevírá se ovocnými tóny černého rybízu, švestky, hrušky a citronu. V čistě květinovém srdci se snoubí jasmín, ylang-ylang, růže, fialka a mimóza. Kompozici uzavírá sladká vanilka, bílé pižmo a opět mimóza. Ananda vyvolává příjemnou náladu a úžasné pocity štěstí a radosti. Na trh byla uvedena v roce 2005.

 

Informace o produktu

  • Značka: M. Micallef
  • EAN: 3760060775146
  • Další vlastnosti: parametry {“puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”100 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”parfemy_niche”:{“param_name”:”Parfémy niche”,”val”:”Niche parfémy”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, ovocná, sladká”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”hruška, švestka, černý rybíz, citron”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”mimóza, jasmín, fialka, ylang-ylang, růže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”mimóza, bílé pižmo, vanilka”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”}}.  . . . . . . . . .
M. Micallef Ananda - EDP 100 ml
M. Micallef Ananda – EDP 100 ml
3549