Lovien Argan Oil & Shea Butter Oil 160ml – Hydratační olejové sérum

350 

Lovien Argan Oil & Shea Butter Oil 160ml – Hydratační olejové sérum od našeho předního výrobce Lovien . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Skvělý produkt s garancí kvality. Lovien Argan Oil & Shea Butter Oil 160ml – Hydratační olejové sérum výhodně za cenu 350 Kč.

Popis

Lovien Argan Oil & Shea Butter Oil 160ml – Hydratační olejové sérum značky s tradicí a dobrou pověstí Lovien je právě nyní na našich stránkách v akci. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Argánový olej vlas vyživuje a současně regeneruje. Rychle se absorbuje a zanechává vlasy přirozeně hladké, jemné a hedvábně lesklé. Zvýrazňuje intenzitu barvy. Nezanechává na vlasech mastný film. Vytváří ochrannou bariéru proti vnějším vlivům a zabraňuje elektrizaci vlasů (anti-frizz efekt). Argánový olej – tzv. “Tekuté zlato” (100% marocký olej) vlasy krásně regeneruje, zabraňuje krepatění a elektrizaci vlasů (anti-frizz efekt). Organický olej z jader arganu je mimořádně bohatý na živiny, včetně prospěšných mastných kyselin a vitamínu E. Bambucké máslo – obsahuje antioxidanty, vitamíny A, D, E, F, K a všechny významné minerály. Poškozené a suché vlasy vyhlazuje a zanechává je krásně leslé a zdravé bez mastného pocitu. Hloubkově vyživí a hydratuje zároveň. Produkty jsou bez obsahu SLS, SLES, parabenů, silikonů, soli, minerálních olejů. Jsou vegan. Použití: Naneste přiměřené množství na suché vlasy (až po použití fénu či žehličky). Neoplachujte. Lze nanášet i na vlhké vlasy, které se následně nechají volně uschnout. Argan Oil & Shea Butter Arganový olej, také nazýván “tekuté zlato”, je 100% marocký olej podporující regeneraci vlasů a zároveň zabraňující krapatění. Rovněž vytváří i anti-frizz efekt. Z jader arganu je získáván organický olej s vysokým obsahem živin (i mastných kyselin a vitaminu E). Vlasy díky produktu budou přírodně ošetřeny, aby získaly zdraví, hebkost zářivost a vitalitu. Bambucké máslo vyhlazuje poškozené a suché vlasy a zanechává je tak zdravé bez mastného pocitu a oslnivě lesklé. Přípravky vlasy hloubkově oživují a hydratují zároveň. Produkty jsou bez obsahu SLES, SLS, silikonů, parabenů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Lovien
  • EAN: 2993
  • Další vlastnosti: Objem 160 ml. Typ vlasů Normální vlas.  . . . . . . . . .
Lovien Argan Oil & Shea Butter Oil 160ml - Hydratační olejové sérum
Lovien Argan Oil & Shea Butter Oil 160ml – Hydratační olejové sérum
350