Loewe Solo Ella – EDP 75 ml

2599 

Loewe Solo Ella – EDP 75 ml od této přední společnosti Loewe je k dostátní teď u nás za super cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. Loewe Solo Ella – EDP 75 ml – nyní pořídíte za super cenu 2599 Kč.

Katalogové číslo: 8426017072250 Kategorie: , Štítek:

Popis

Loewe Solo Ella – EDP 75 ml od skvělého a známého výrobce Loewe je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny.

Akordy kompozice vyvolávají myšlenky blaženosti, míru, klidu, tepla a pohodlí. Počáteční tóny hořkého pomeranče, hrušky, broskve a jablka jsou svěží. V srdcových akordech se prolínají vůně pomerančového květu, heliotropu, damašské růže, jasmínu, fialky a zeleného čaje. Kompozici zakončuje ambra, virginský cedr a světlá dřeva. Vůně byla uvedena na trh v roce 2018.

 

Informace o produktu

  • Značka: Loewe
  • EAN: 8426017072250
  • Další vlastnosti: parametry {“typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Květinová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Ovocná”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”cedrové dřevo, jantar”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”fialka, květ pomerančovníku, damašská růže, zelený čaj, heliotrop, jasmín”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”jablko, broskev, hruška, hořký pomeranč”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”citrusová, ovocná, květinová”}}.  . . . . . . . . .
Loewe Solo Ella - EDP 75 ml
Loewe Solo Ella – EDP 75 ml
2599