Loewe Agua – EDT 150 ml

2429 

Loewe Agua – EDT 150 ml od naší známé značky Loewe je k dostání levně a pohodlně online. Kvalitní produkt opravdu pro každého. Loewe Agua – EDT 150 ml – nakoupíte u nás nyní za 2429 Kč.

Katalogové číslo: 8426017066457 Kategorie: , Štítek:

Popis

Loewe Agua – EDT 150 ml od společnosti s předním postavením na trhu Loewe lze u nás pořídit za skvělou cenu. Výhodná akce opravdu pro každého.

Loewe Agua dokonale kombinuje ženskou smyslnost a romantiku, stejně jako sílu a noblesu skutečného muže. Hlava se na pokožce otevírá jiskřivými tóny bergamotu, mandarinky a nádhernými nuancemi yuzu. Srdeční akordy jsou zaměřeny na výrazné akcenty drahého koření orámované čajovými aromaty. A na závěr zazní teplé a jemné odstíny ambry, bílého pižma, ušlechtilé tóny cedrového dřeva a santalového dřeva.

 

Informace o produktu

  • Značka: Loewe
  • EAN: 8426017066457
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Toaletní voda”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Citrusová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Svěží”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”pižmo, cedrové dřevo, jantar, santalové dřevo”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, mandarinka, palisandr, yuzu”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”kořeněné tóny, čaj, černý pepř”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”aromatická, dřevitá”},”objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”150 ml”}}.  . . . . . . . . .
Loewe Agua - EDT 150 ml
Loewe Agua – EDT 150 ml
2429