Lobey Sérum proti akné 30ml

740 

Lobey Sérum proti akné 30ml od společnosti se zárukou kvality Lobey je k dostání teď opravdu levně. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Lobey Sérum proti akné 30ml – nakoupíte u nás nyní za 740 Kč.

Katalogové číslo: 8594196320216 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Lobey Sérum proti akné 30ml od tohoto skvělého výrobce Lobey lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku.

Pokožka se sklony ke zvýšené tvorbě mazu, akné a s tendencí k začervenání vyžaduje speciální péči. Tu ji spolehlivě nabízí přírodní sérum značky Lobey. Funguje zároveň jako prevence vzniku těchto problémů, mírní zánětlivé projevy, taktéž skvěle hydratuje. Vhodný k užití na oblast obličeje, dekoltu či zad, možné použití i pod make-up. Aktivní složky: Lobey Anti-acne Essential Oil Mix – speciální kombinace silic s vysokým antibakteriálním a antioxidačním účinkem. Bioflavnoids Concentrate – složka fungující protizánětlivě, spolehlivě likviduje bakterie, které jsou příčinou akné pupínků. Zinc PCA – látka regulující množství kožního mazu a projevů akné. Nabízí také potřebnou hydrataci, brání vzniku vrásek. Kyselina saliciová – druh BHA kyseliny, která hloubkově čistí póry a tím omezuje tvorbu černých teček. Funguje protizánětlivě. Použití: Nanášejte ráno i večer na vyčištěnou pleť, případně oblast dekoltu i zad. Lobey Česká přírodní kosmetika Lobey založena v roce 2018. Namísto umělých složek jsou všechny produkty plné přírodních surovin v BIO kvalitě. Vysoký obsah aktivních látek zajišťuje dokonalou hydrataci a pružnost pokožky. Mezi další přednosti této značky patří účinky ověřené bohatými klinickými studiemi, 100% veganské složení výrobků, výroba v České republice, či unikátní obaly ze skla či dřeva, které jsou šetrné vůči životnímu prostředí.

 

Informace o produktu

  • Značka: Lobey
  • EAN: 8594196320216
  • Další vlastnosti: Objem 30 ml.  . . . . . . . . .
Lobey Sérum proti akné 30ml
Lobey Sérum proti akné 30ml
740