Lobey Lokální sérum na akné s okamžitým účinkem 15ml

580 

Lobey Lokální sérum na akné s okamžitým účinkem 15ml od našeho předního výrobce Lobey , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny. Lobey Lokální sérum na akné s okamžitým účinkem 15ml – nyní pořídíte za super cenu 580 Kč.

Katalogové číslo: 8594196320209 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Lobey Lokální sérum na akné s okamžitým účinkem 15ml od našeho známého výrobce Lobey je nyní k dostání výhodně za super cenu. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Sérum s okamžitým účinkem je určené k aplikaci přímo na postižené místo na pokožce. Redukuje zánětlivé projevy, začervenání pleti a hojí již vytvořený pupínek. Zabraňuje dalšímu šíření defektů v pleti, působí silně antioxidačně. Výhodou produktu je skutečně rychlá a snadná aplikace. Vhodné i pod make-up. Aktivní složky: Lobey Anti-acne Essential Oil Mix – speciální kombinace silic s vysokým antibakteriálním a antioxidačním účinkem. Bioflavnoids Concentrate – složka fungující protizánětlivě, spolehlivě likviduje bakterie, které jsou příčinou akné pupínků. Zinc PCA – látka regulující množství kožního mazu a projevů akné. Nabízí také potřebnou hydrataci, brání vzniku vrásek. Kyselina saliciová – druh BHA kyseliny, která hloubkově čistí póry a tím omezuje tvorbu černých teček. Funguje protizánětlivě. Použití: Aplikujte na vyčištěnou pokožku ráno i večer, a to vždy přímo na postižené místo. Možné nanášet i dle potřeby několikrát denně. Lobey Česká přírodní kosmetika Lobey založena v roce 2018. Namísto umělých složek jsou všechny produkty plné přírodních surovin v BIO kvalitě. Vysoký obsah aktivních látek zajišťuje dokonalou hydrataci a pružnost pokožky. Mezi další přednosti této značky patří účinky ověřené bohatými klinickými studiemi, 100% veganské složení výrobků, výroba v České republice, či unikátní obaly ze skla či dřeva, které jsou šetrné vůči životnímu prostředí.

 

Informace o produktu

  • Značka: Lobey
  • EAN: 8594196320209
  • Další vlastnosti: Objem 15 ml.  . . . . . . . . .
Lobey Lokální sérum na akné s okamžitým účinkem 15ml
Lobey Lokální sérum na akné s okamžitým účinkem 15ml
580