Lelo Podtlakový stimulátor + vibrátor Enigma Černá

3990 

Lelo Podtlakový stimulátor + vibrátor Enigma Černá od společnosti se zárukou kvality Lelo lze pořídit u nás za příznivou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečně online. Lelo Podtlakový stimulátor + vibrátor Enigma Černá – nyní pořídíte od 3990 Kč.

Katalogové číslo: 7350075028182 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Lelo Podtlakový stimulátor + vibrátor Enigma Černá s pečetí kvality od Lelo , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. S nákupem tohoto produktu budete určitě spokojení.

ENIGMA ™ je luxusní vibrátor s dvojitým účinkem, který je navržen tak, aby dráždil jak celý klitoris – jeho viditelné i neviditelné části – tak bod G pro orgasmus tak intenzivní, že vás vynese do orgasmických výšin. S možností obou druhů stimulace vám nabízí přístup k oběma druhům vyvrcholení. Něžnost vibrátoru zdůrazňují použité materiály – vysoce kvalitní bezešvé provedení ze 100% lékařského silikonu. ENIGMA ™ je navíc 100% vodotěsná, takže si s ní budete moci užívat ve sprše, ve vaně nebo kdekoliv se vám zlíbí.

 

Informace o produktu

  • Značka: Lelo
  • EAN: 7350075028182
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Voděodolnost”}}.  . . . . . . . . .
Lelo Podtlakový stimulátor + vibrátor Enigma Černá
Lelo Podtlakový stimulátor + vibrátor Enigma Černá
3990