Lancome Idôle – EDP 75 ml

2017 

Lancome Idôle – EDP 75 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Lancome je nyní k dostání výhodně za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Lancome Idôle – EDP 75 ml – nyní získáte od 2017 Kč.

Katalogové číslo: 3614272629387 Kategorie: , Štítek:

Popis

Lancome Idôle – EDP 75 ml od této značky Lancome lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny.

Idôle od Lancome je moderní chyprově-květinová vůně pro ženy. Otevírá se svěžím bergamotem a hruškou, poté přechází do tónů indického jasmínu, turecké a stolisté růže (růže De Mai), která zajišťuje silné a opojné aroma. Kompozici dotváří sladká vanilka a bílé pižmo. Na trh byla uvedena v roce 2019.

 

Informace o produktu

  • Značka: Lancome
  • EAN: 3614272629387
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”75 ml”},”typ”:{“param_name”:”Typ”,”val”:”Parfémová voda”},”puvod”:{“param_name”:”Původ”,”val”:”Francie”},”hlavni_vune”:{“param_name”:”Hlavní vůně”,”val”:”Chyprová”},”vedlejsi_vune”:{“param_name”:”Vedlejší vůně”,”val”:”Sladká”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”hlava”:{“param_name”:”Hlava”,”val”:”bergamot, hruška”},”srdce”:{“param_name”:”Srdce”,”val”:”indický jasmín, růže, turecká růže”},”zaklad”:{“param_name”:”Základ”,”val”:”bílé pižmo, vanilka”},”charakteristika_vune”:{“param_name”:”Charakteristika vůně”,”val”:”květinová, chyprová”}}.  . . . . . . . . .
Lancome Idôle - EDP 75 ml
Lancome Idôle – EDP 75 ml
2017