LABOR pro Labor Upgrade NSI Long Brush 43mm – Dlouhý termický kartáč

616 

LABOR pro Labor Upgrade NSI Long Brush 43mm – Dlouhý termický kartáč od tohoto výrobce LABOR pro . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online. LABOR pro Labor Upgrade NSI Long Brush 43mm – Dlouhý termický kartáč levně za 616 Kč.

Popis

LABOR pro Labor Upgrade NSI Long Brush 43mm – Dlouhý termický kartáč od výrobce s dobrým jménem LABOR pro je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nakupte si kvalitní produtky online a ušetřete tak váš čas.

Prodloužený kulatý kartáč o délce hlavice 18 cm a průměru 43 mm je ideální pro práci s bohatšími oddíly vlasů. Vyrobený je z nanomateriálu a obsahuje podíl stříbra. Tato kombinace zajistí antibakteriální a antistatický účinek. Lehce zvlněné, vroubkované štětiny nabízí perfektní efekt při vysoušení, díky svému tvaru brání nežádoucímu klouzání vlasů. Výsledkem je dokonale hladký, lesklý a zdravý vzhled každého účesu. Upgrade Italská značka Upgrade znamená pro řadu předních vlasových odborníků a specialistů naprostou jedničku v sortimentu kadeřnických přístrojů a přípravků určených pro vlasový styling. Společnost se orientuje na maximální preciznost a kvalitu u veškerého nabízeného zboží, inovativní vývoj produktů a zároveň následování aktuálních trendů ve své oblasti.

 

Informace o produktu

  • Značka: LABOR pro
  • EAN: 6343
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Foukací kartáče.  . . . . . . . . .
LABOR pro Labor Upgrade NSI Long Brush 43mm - Dlouhý termický kartáč
LABOR pro Labor Upgrade NSI Long Brush 43mm – Dlouhý termický kartáč
616