LABOR pro Labor Upgrade NSI Long Brush 25mm – Dlouhý termický kartáč

550 

LABOR pro Labor Upgrade NSI Long Brush 25mm – Dlouhý termický kartáč od kvalitní společnosti LABOR pro , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku. LABOR pro Labor Upgrade NSI Long Brush 25mm – Dlouhý termický kartáč – zboží máme ted u nás za 550 Kč.

Popis

LABOR pro Labor Upgrade NSI Long Brush 25mm – Dlouhý termický kartáč značky s tradicí a dobrou pověstí LABOR pro je momentálně ve výhodné akci. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci.

Prodloužený kulatý kartáč o délce hlavice 18 cm a průměru 25 mm je ideální pro práci s bohatšími oddíly vlasů. Vyrobený je z nanomateriálu a obsahuje podíl stříbra. Tato kombinace zajistí antibakteriální a antistatický účinek. Lehce zvlněné, vroubkované štětiny nabízí perfektní efekt při vysoušení, díky svému tvaru brání nežádoucímu klouzání vlasů. Výsledkem je dokonale hladký, lesklý a zdravý vzhled každého účesu. Upgrade Italská značka Upgrade znamená pro řadu předních vlasových odborníků a specialistů naprostou jedničku v sortimentu kadeřnických přístrojů a přípravků určených pro vlasový styling. Společnost se orientuje na maximální preciznost a kvalitu u veškerého nabízeného zboží, inovativní vývoj produktů a zároveň následování aktuálních trendů ve své oblasti.

 

Informace o produktu

  • Značka: LABOR pro
  • EAN: 6341
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Foukací kartáče.  . . . . . . . . .
LABOR pro Labor Upgrade NSI Long Brush 25mm - Dlouhý termický kartáč
LABOR pro Labor Upgrade NSI Long Brush 25mm – Dlouhý termický kartáč
550