LABOR pro Labor Upgrade Extension 60mm – kartáč na vlasy

569 

LABOR pro Labor Upgrade Extension 60mm – kartáč na vlasy od značky s dlouholetou tradicí LABOR pro lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. LABOR pro Labor Upgrade Extension 60mm – kartáč na vlasy k sehnání zrovna v akci za 569 Kč.

Popis

LABOR pro Labor Upgrade Extension 60mm – kartáč na vlasy od známé kvalitní značky LABOR pro je k dostání výhodně. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu.

Profesionální rozčesávací kartáč o šířce hlavy 60 mm je vybaven kombinací 100% kančích a nylonových štětin, které jsou posazeny do vzduchového polštářku. Kančí štětiny se skvěle starají o vyhlazení vlasů a jejich přirozený lesk, nylonové štětiny pak napomáhají vlasy pozvednout a uchopit. Hravě si poradí i s dlouhými, zacuchanými či prodlouženými vlasy. Labor Pro Vysoká kvalita, špičkový design, neustálý vývoj, praktické vychytávky – tímto a mnohým dalším disponuje italská značka Labor Pro. Historie společnosti sahá do 60. let minulého století. Za léta působení na trhu se produkty staly neodmyslitelnou součástí profesionálního kadeřnického odvětví, ale také mnoha domácností, a to v Itálii a řadě dalších zemí.

 

Informace o produktu

  • Značka: LABOR pro
  • EAN: 8012345505609
  • Další vlastnosti: Hřebeny a kartáče Rozčesávací kartáče.  . . . . . . . . .
LABOR pro Labor Upgrade Extension 60mm - kartáč na vlasy
LABOR pro Labor Upgrade Extension 60mm – kartáč na vlasy
569