LABOR pro Labor MINI FRISÉ Krepovací žehlička

2310 

LABOR pro Labor MINI FRISÉ Krepovací žehlička od známého dodavatele LABOR pro je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny. LABOR pro Labor MINI FRISÉ Krepovací žehlička výhodně za super cenu 2310 Kč.

Katalogové číslo: 5181 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

LABOR pro Labor MINI FRISÉ Krepovací žehlička od společnosti s výborným jménem LABOR pro – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online.

Bohatého objemu, ale decentnějších vln docílíte s pomocí krepovací žehličky MINI FRISÉ. Rozměr krepovacích ploch 5 x 9 cm, manuální nastavení teploty pomocí otočného kolečka až do 220 °C. Vlastnosti: kvalitní turmalínový povrch (rozměr plochy 5 x 9 cm) hloubka zvlnění 7 mm nastavitelná teplota až do 220 °C kabel otočný o 360°, délka 2,8 m spotřeba 72-74 W váha 477 g Labor Pro Vysoká kvalita, špičkový design, neustálý vývoj, praktické vychytávky – tímto a mnohým dalším disponuje italská značka Labor Pro. Historie společnosti sahá do 60. let minulého století. Za léta působení na trhu se produkty staly neodmyslitelnou součástí profesionálního kadeřnického odvětví, ale také mnoha domácností, a to v Itálii a řadě dalších zemí.

 

Informace o produktu

  • Značka: LABOR pro
  • EAN: 5181
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
LABOR pro Labor MINI FRISÉ Krepovací žehlička
LABOR pro Labor MINI FRISÉ Krepovací žehlička
2310