La Prairie Krém na ruce s buněčným komplexem (Cellular Hand Cream) 100 ml

2260 

La Prairie Krém na ruce s buněčným komplexem (Cellular Hand Cream) 100 ml od této přední společnosti La Prairie lze pořídit u nás za skvělou cenu. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny. La Prairie Krém na ruce s buněčným komplexem (Cellular Hand Cream) 100 ml právě nyní za 2260 Kč.

Katalogové číslo: 7611773264327 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

La Prairie Krém na ruce s buněčným komplexem (Cellular Hand Cream) 100 ml od společnosti s předním postavením na trhu La Prairie , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny.

Jedinečný krém na ruce s buněčným komplexem poskytující okamžité zvlhčení a je ideálním spojením silné koncentrace kvalitní hydratace s jemnou exfoliací. Napomáhá při odstraňování suchých, šupinatých částeček, zlepšuje a předchází tvorbě pigmentových skvrnek a nepřirozenému zabarvení pokožky. Chrání pleť před vlivy mrazu, větru a slunečního záření, obnovuje pevnost a pružnost. Obsahuje výtažek z mořských řas, který napomáhá spolu s přirozenými hydratačními faktory udržovat mladistvý vzhled pleti. Určeno pro všechny typy pletí. Pro stresovanou, od slunce poškozenou pleť se známkami stárnutí. Pro suchou, nepravidelnou strukturu pleti a nerovnoměrný tonus.

 

Informace o produktu

  • Značka: La Prairie
  • EAN: 7611773264327
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, suchá pleť, pleť zralá”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
La Prairie Krém na ruce s buněčným komplexem (Cellular Hand Cream) 100 ml
La Prairie Krém na ruce s buněčným komplexem (Cellular Hand Cream) 100 ml
2260