La Mer Zklidňující chladivý gel na obličej (Moisturizing Cool Gel Cream) 60 ml

6533 

La Mer Zklidňující chladivý gel na obličej (Moisturizing Cool Gel Cream) 60 ml od dodavatele s dobrým jménem La Mer , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. V e-shopu pořídíte skvělé produtky za nízké ceny. La Mer Zklidňující chladivý gel na obličej (Moisturizing Cool Gel Cream) 60 ml na našich stránkách za 6533 Kč.

Katalogové číslo: 747930096405 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

La Mer Zklidňující chladivý gel na obličej (Moisturizing Cool Gel Cream) 60 ml od spolehlivého výrobce La Mer . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Vlivem negativních činitelů je pleť náchylná ke ztrátě hydratace a zvyšování citlivosti. Gel pleť dokonale zklidňuje a dodává jí dlouhodobou hydrataci. Unikátní textura přináší stejnou péči jako krém, ale je lehká jako gel. Díky chladivému účinku dokonale vaši pleť osvěží. Dopřejte si luxusní péči v podobě tohoto gelu a už nikdy nebudete chtít vyzkoušet nic jiného.

 

Informace o produktu

  • Značka: La Mer
  • EAN: 747930096405
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”60 ml”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá, první vrásky, pleť problematická – pigmentové skvrny”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Gely, emulze, fluidy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
La Mer Zklidňující chladivý gel na obličej (Moisturizing Cool Gel Cream) 60 ml
La Mer Zklidňující chladivý gel na obličej (Moisturizing Cool Gel Cream) 60 ml
6533