La Mer Obnovující tělové mléko (Reparative Body Lotion) 160 ml

2351 

La Mer Obnovující tělové mléko (Reparative Body Lotion) 160 ml od našeho předního výrobce La Mer je nyní k dostání výhodně za super cenu. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost. La Mer Obnovující tělové mléko (Reparative Body Lotion) 160 ml k sehnání zrovna v akci za 2351 Kč.

Katalogové číslo: 747930136880 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

La Mer Obnovující tělové mléko (Reparative Body Lotion) 160 ml od skvělého a známého výrobce La Mer , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu.

Vysoce efektivní tělové mléko bylo vyvinuto tak, aby podporovalo přirozenou obnovu kožních buněk a obnovilo tak mladistvou vitalitu pokožky celého těla. Bojuje proti stárnutí a podporuje přirozenou bariéru vlhkosti. Dopřejte vaši pokožce ztracenou vitalitu a zářivost.

 

Informace o produktu

  • Značka: La Mer
  • EAN: 747930136880
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Vyživující”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
La Mer Obnovující tělové mléko (Reparative Body Lotion) 160 ml
La Mer Obnovující tělové mléko (Reparative Body Lotion) 160 ml
2351