La Mer Obnovující olej pro zpevnění pleti Specialists (The Renewal Oil) 30 ml

4328 

La Mer Obnovující olej pro zpevnění pleti Specialists (The Renewal Oil) 30 ml od této skvělé značky La Mer , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny. La Mer Obnovující olej pro zpevnění pleti Specialists (The Renewal Oil) 30 ml momentálně k dispozici za 4328 Kč.

Popis

La Mer Obnovující olej pro zpevnění pleti Specialists (The Renewal Oil) 30 ml od spolehlivé značky La Mer je právě teď u nás za super cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky.

Pleťový olej vytváří přirozenou ochrannou bariéru pleti. Olej pokožku vyživuje, regeneruje a zanechá ji přirozeně zdravou a revitalizovanou. Je účinnou prevencí proti vráskám a účinně proti nim bojuje. Stejně tak i napomáhá obnovit hustotu pleti.

 

Informace o produktu

  • Značka: La Mer
  • EAN: 747930062981
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá, první vrásky, pleť problematická – pigmentové skvrny”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Regenerační, Vyživující”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Oleje”}}.  . . . . . . . . .
La Mer Obnovující olej pro zpevnění pleti Specialists (The Renewal Oil) 30 ml
La Mer Obnovující olej pro zpevnění pleti Specialists (The Renewal Oil) 30 ml
4328