La Mer Liftingové pleťové sérum (The Lifting Contour Serum) 30 ml

5935 

La Mer Liftingové pleťové sérum (The Lifting Contour Serum) 30 ml od dodavatele se skvělou pověstí La Mer je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program. La Mer Liftingové pleťové sérum (The Lifting Contour Serum) 30 ml – zboží máme ted u nás za 5935 Kč.

Popis

La Mer Liftingové pleťové sérum (The Lifting Contour Serum) 30 ml od spolehlivého výrobce La Mer je u nás k dostání za skvělou cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita.

Liftingové pleťové sérum je určeno pro zralou pleť. Toto sérum intenzivně zpevňuje kontury obličeje a dodává mu novou definici rysů. Navíc díky obsaženým látkám pomáhá podporovat přirozenou produkci kolagenu a elastinu v pokožce a zajišťuje opticky štíhlejší čelisti. Výsledkem je vyhlazená pleť, pružná a pevná.

 

Informace o produktu

  • Značka: La Mer
  • EAN: 747930049814
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť zralá”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Séra, ampule, kúry”}}.  . . . . . . . . .
La Mer Liftingové pleťové sérum (The Lifting Contour Serum) 30 ml
La Mer Liftingové pleťové sérum (The Lifting Contour Serum) 30 ml
5935