La Mer Lehký hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Soft Cream) 30 ml

2970 

La Mer Lehký hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Soft Cream) 30 ml od spolehlivého výrobce La Mer . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. La Mer Lehký hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Soft Cream) 30 ml právě nyní za bezkonkurenční cenu 2970 Kč.

Katalogové číslo: 747930035626 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

La Mer Lehký hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Soft Cream) 30 ml od společnosti La Mer . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Vyberte si z široké škály produktů a nakupte u nás online.

Nová formule a pokročilá technologie absorpce zajišťují dokonalou hydrataci pleti. Okamžitě zlepšuje vlhkost a to až o 70 % a také až od 65 % lépe vypíná pleť, čímž redukuje vrásky a linky. Vyživuje dehydratovanou pleť, které dodává tu nejlepší péči. Proniká hluboko do pleti, čímž zajišťuje lepší péči, než obyčejné krémy. Určitě potěší i lehká, snadno roztíratelná konzistence. Nechte se hýčkat i vy!

 

Informace o produktu

  • Značka: La Mer
  • EAN: 747930035626
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá, první vrásky, pleť problematická – pigmentové skvrny”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
La Mer Lehký hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Soft Cream) 100 ml
La Mer Lehký hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Soft Cream) 30 ml
2970