La Mer Hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Cream) 250 ml

22465 

La Mer Hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Cream) 250 ml od značky s dlouholetou historií La Mer je k dostání teď opravdu levně. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu. La Mer Hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Cream) 250 ml v současnosti za 22465 Kč.

Popis

La Mer Hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Cream) 250 ml od tohoto skvělého výrobce La Mer je momentálně ve výhodné akci. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Krém urychluje regenerační proces pleti a prokazatelně zlepšuje její pevnost a obnovu. Proniká hluboko do pleti a zajišťuje důkladnou hydrataci. Udržuje v pleti potřebnou vlhkost, čímž pleť vyživuje. Složení krému napomáhá k důkladné výživě a mladistvému vzhledu pleti. Výsledkem bude jasnější a vitálnější pleť. Nechte se hýčkat s tímto dokonalým krémem, který si zamilujete a už nikdy nebudete chtít vyzkoušet jiný.

 

Informace o produktu

  • Značka: La Mer
  • EAN: 747930006459
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”250 ml”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá, první vrásky, pleť problematická – pigmentové skvrny”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
La Mer Hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Cream) 250 ml
La Mer Hydratační krém pro omlazení pleti (Moisturizing Cream) 250 ml
22465