Kiepe Toy Curl Atocurling Iron Wireless – Samonavíjecí bezdrátová kulma

2890 

Kiepe Toy Curl Atocurling Iron Wireless – Samonavíjecí bezdrátová kulma od předního výrobce Kiepe je momentálně za bezkonkurenční cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku. Kiepe Toy Curl Atocurling Iron Wireless – Samonavíjecí bezdrátová kulma , zboží pořídíte ted u nás za 2890 Kč.

Katalogové číslo: 8008981910723 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Kiepe Toy Curl Atocurling Iron Wireless – Samonavíjecí bezdrátová kulma od společnosti s výborným jménem Kiepe – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Výhodná akce opravdu pro každého.

Inovativní, samonavíjecí kulma na vlasy Toy Curls pro snadnou práci a dokonalý, přirozený výsledek. Pramen vlasů zasunutý do válce se po zmáčknutí tlačítka sám navine v celé délce. Kulma nabízí pravotočivou i levotočivou rotaci. průměr válce 19 mm tělo válce má iontový povrch možnost nastavení teploty na 150°C – 180°C – 210°C doba nahřátí 60 s bezdrátový provoz – USB nabíjecí kabel je součástí balení tlačítko zabraňující náhodnému zapnutí vhodná pro všechny typy a délky vlasů KIEPE PROFESSIONAL Značka KIEPE Professional se zrodila v 60. letech 20. století v městečku Premana u italských Alp. Již tehdy její zakladatelé usilovali o inovaci a vytvoření profesionálních nástrojů využívajících nejnovější technologie. Výsledkem se stala široká nabídka kadeřnických nástrojů oceňována po celém světě. Na počátku se však firma soustředila především na břitvy a nůžky. Později přidali její majitelé do sortimentu i další nástroje, jako jsou kulmy, žehličky či vysoušeče vlasů. Firma se neustále snaží poskytovat kadeřníkům i jejím zákazníkum ty nejlepší produkty, které využívají profesionální technologie.

 

Informace o produktu

  • Značka: Kiepe
  • EAN: 8008981910723
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Kiepe Toy Curl Atocurling Iron Wireless - Samonavíjecí bezdrátová kulma
Kiepe Toy Curl Atocurling Iron Wireless – Samonavíjecí bezdrátová kulma
2890