Kiepe Style Serries 2431/5.5 – Profi nůžky regular efilační

1030 

Kiepe Style Serries 2431/5.5 – Profi nůžky regular efilační od přední společnosti Kiepe lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečně online. Kiepe Style Serries 2431/5.5 – Profi nůžky regular efilační ve výhodné ceně 1030 Kč.

Popis

Kiepe Style Serries 2431/5.5 – Profi nůžky regular efilační od tohoto předního výrobce Kiepe je k dostání za výborné peníze. Vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Efilační kadeřnické nůžky s pružným a zároveň tvrdým ostřím ze speciální slitiny lehké nerezové oceli s vnitřní konvexní čepelí. Ergonomické tvarování, snímatelná opěrka prstů a měkké silikonové futérko napomáhají velmi snadné práci. délka nůžek 14 cm délka ostří 5,5“ počet zubů 38 ostří ze slitiny lehké nerezové oceli s vnitřní konvexní čepelí ergonomické tvarování snímatelná opěrka prstů měkké silikonové futérko KIEPE PROFESSIONAL Značka KIEPE Professional se zrodila v 60. letech 20. století v městečku Premana u italských Alp. Již tehdy její zakladatelé usilovali o inovaci a vytvoření profesionálních nástrojů využívajících nejnovější technologie. Výsledkem se stala široká nabídka kadeřnických nástrojů oceňována po celém světě. Na počátku se však firma soustředila především na břitvy a nůžky. Později přidali její majitelé do sortimentu i další nástroje, jako jsou kulmy, žehličky či vysoušeče vlasů. Firma se neustále snaží poskytovat kadeřníkům i jejím zákazníkum ty nejlepší produkty, které využívají profesionální technologie.

 

Informace o produktu

  • Značka: Kiepe
  • EAN: 8008981431556
  • Další vlastnosti: Kadeřnické nůžky Efilační.  . . . . . . . . .
Kiepe Style Serries 2431/5.5 - Profi nůžky regular efilační
Kiepe Style Serries 2431/5.5 – Profi nůžky regular efilační
1030