Kiepe Style Series 2433/6 – Profi nůžky regular

1030 

Kiepe Style Series 2433/6 – Profi nůžky regular od výrobce s mnohaletou tradicí Kiepe je momentálně za bezkonkurenční cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Kiepe Style Series 2433/6 – Profi nůžky regular v akci za cenu 1030 Kč.

Popis

Kiepe Style Series 2433/6 – Profi nůžky regular zboží dodává Kiepe je k dispizici za skvělou cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny.

Kadeřnické nůžky s pružným a zároveň tvrdým ostřím ze speciální slitiny lehké nerezové oceli s vnitřní konvexní čepelí. Ergonomické tvarování, nízká hmotnost, snímatelná opěrka prstů a měkké silikonové futérko napomáhají velmi snadné práci. celková délka nůžek 16 cm délka ostří 6“ ostří ze slitiny lehké nerezové oceli s vnitřní konvexní čepelí ergonomické tvarování snímatelná opěrka prstů měkké silikonové futérko KIEPE PROFESSIONAL Značka KIEPE Professional se zrodila v 60. letech 20. století v městečku Premana u italských Alp. Již tehdy její zakladatelé usilovali o inovaci a vytvoření profesionálních nástrojů využívajících nejnovější technologie. Výsledkem se stala široká nabídka kadeřnických nástrojů oceňována po celém světě. Na počátku se však firma soustředila především na břitvy a nůžky. Později přidali její majitelé do sortimentu i další nástroje, jako jsou kulmy, žehličky či vysoušeče vlasů. Firma se neustále snaží poskytovat kadeřníkům i jejím zákazníkum ty nejlepší produkty, které využívají profesionální technologie.

 

Informace o produktu

  • Značka: Kiepe
  • EAN: 8008981004361
  • Další vlastnosti: Kadeřnické nůžky Klasické.  . . . . . . . . .
Kiepe Style Series 2433/6 - Profi nůžky regular
Kiepe Style Series 2433/6 – Profi nůžky regular
1030