Kiepe Studio Techno 2233/6 Profi nůžky regular

730 

Kiepe Studio Techno 2233/6 Profi nůžky regular od společnosti s výborným jménem Kiepe lze pořídit u nás za skvělou cenu. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze. Kiepe Studio Techno 2233/6 Profi nůžky regular výhodně ted u nás za 730 Kč.

Popis

Kiepe Studio Techno 2233/6 Profi nůžky regular od přední společnosti Kiepe . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Kadeřnické nůžky vybaveny drobnými mikro zoubky, které napomáhají vytvořit naprosto precizní rovný střih. Vyrobeny jsou z pochromované nerezové oceli a středovým šroubem pro regulaci čepelí. délka nůžek 16 cm, délka ostří 6“ ostří doplněná o mikro zoubky vyrobeny z pochromované nerezové oceli středový regulovatelný šroub ergonomické, elegantní tvarování vnitřní kroužky z pryže možnost připevnit malíkovou opěrku KIEPE Firma Kiepe Professional nabízí produkty do celého světa již 60. let a při výrobě svých produktů, má přesný cíl: neustálý výzkum v oblasti materiálů, ergonomických tvarů a výrobních technologií tak aby uspokojily se svými výrobky různorodost osobností, kteří vyjádřují svojí prací, profesionalitou a vášní svůj talent a um pro krásu a zdraví lidí.

 

Informace o produktu

  • Značka: Kiepe
  • EAN: 8008981003364
  • Další vlastnosti: Kadeřnické nůžky Klasické.  . . . . . . . . .
Kiepe Studio Techno 2233/6 Profi nůžky regular
Kiepe Studio Techno 2233/6 Profi nůžky regular
730