Kiepe Portofino DNA Evolution – fén

1090 

Kiepe Portofino DNA Evolution – fén od kvalitní značky Kiepe je k dostání výhodně. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny. Kiepe Portofino DNA Evolution – fén na našich stránkách za 1090 Kč.

Katalogové číslo: 6524 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Kiepe Portofino DNA Evolution – fén od tohoto předního výrobce Kiepe lze pořídit u nás za příznivou cenu. Pořiďte si tento produkt bezpečně online.

Profesionální fén značky Kiepe v luxusním růžovém provedení nabízí kromě lákavého designu také perfektní výkonost, dlouhou životnost a pohodlnou manipulaci. Součástí je kvalitní motor s vysokým výkonem 2000 W. Fén nabízí 4 teplotní úrovně a 2 rychlosti proudění vzduchu. Pro okamžitý studený vzduch je vybaven zvláštním tlačítkem. Přístroj je lehký a ergonomicky tvarovaný a práce s ním je tak mimořádně snadná a příjemná. Součástí jsou dva nástavce pro styling. motor o výkonu 2000 W napětí 220 – 240 V 4 teplotní úrovně 2 rychlosti proudění vzduchu tlačítko pro okamžitý studený vzduch ergonomické tvarování příjemně tichý provoz luxusní designové provedení součástí 2 nástavce KIEPE PROFESSIONAL Značka KIEPE Professional se zrodila v 60. letech 20. století v městečku Premana u italských Alp. Již tehdy její zakladatelé usilovali o inovaci a vytvoření profesionálních nástrojů využívajících nejnovější technologie. Výsledkem se stala široká nabídka kadeřnických nástrojů oceňována po celém světě. Na počátku se však firma soustředila především na břitvy a nůžky. Později přidali její majitelé do sortimentu i další nástroje, jako jsou kulmy, žehličky či vysoušeče vlasů. Firma se neustále snaží poskytovat kadeřníkům i jejím zákazníkum ty nejlepší produkty, které využívají profesionální technologie.

 

Informace o produktu

  • Značka: Kiepe
  • EAN: 6524
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Kiepe Portofino DNA Evolution - fén
Kiepe Portofino DNA Evolution – fén
1090