Kiepe Hair Clipper RIVALE – Profesionální bezdrátový strojek

1860 

Kiepe Hair Clipper RIVALE – Profesionální bezdrátový strojek od známé značky Kiepe je pro vás pro vás právě dnes v akci. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem. Kiepe Hair Clipper RIVALE – Profesionální bezdrátový strojek – nyní pořídíte za 1860 Kč.

Popis

Kiepe Hair Clipper RIVALE – Profesionální bezdrátový strojek od našeho výrobce Kiepe jde u nás právě teď pořídit výhodně. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku.

Profesionální akumulátorový strojek na vlasy je vybaven pevnou čepelí z nerezové oceli a pohyblivou čepelí z chirurgické oceli. Tělo strojku je ergonomicky tvarováno pro co nejpohodlnější použití. Hlavice o šířce 45 mm nabízí možnost nastavení výšky střihu od 0,5 do 4 mm. Plné nabití strojku nastane po 45-60 minutách a doba následného provozu je poté až 150 minut. Obsah balení: výměnné magnetické nástavce 1,5 / 3 / 6 / 10 / 13 mm kryt hlavice čistící kartáček olej Doporučení: Pro dlouhou a bezproblémovou funkčnost strojku je nutné jej po každém použití pečlivě vyčistit a čepele pravidelně promazávat olejem. KIEPE PROFESSIONAL Značka KIEPE Professional se zrodila v 60. letech 20. století v městečku Premana u italských Alp. Již tehdy její zakladatelé usilovali o inovaci a vytvoření profesionálních nástrojů využívajících nejnovější technologie. Výsledkem se stala široká nabídka kadeřnických nástrojů oceňována po celém světě. Na počátku se však firma soustředila především na břitvy a nůžky. Později přidali její majitelé do sortimentu i další nástroje, jako jsou kulmy, žehličky či vysoušeče vlasů. Firma se neustále snaží poskytovat kadeřníkům i jejím zákazníkum ty nejlepší produkty, které využívají profesionální technologie.

 

Informace o produktu

  • Značka: Kiepe
  • EAN: 6071
  • Další vlastnosti: Stříhací strojky Akumulátorové.  . . . . . . . . .
Kiepe Hair Clipper RIVALE - Profesionální bezdrátový strojek
Kiepe Hair Clipper RIVALE – Profesionální bezdrátový strojek
1860