Kiepe Hair Clipper FUEL MINI – Profesionální zastřihávač pro konturování

2590 

Kiepe Hair Clipper FUEL MINI – Profesionální zastřihávač pro konturování od dodavatele s dlouholetou historií Kiepe lze pořídit u nás za příznivou cenu. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu. Kiepe Hair Clipper FUEL MINI – Profesionální zastřihávač pro konturování – nyní zakoupíte od 2590 Kč.

Katalogové číslo: 8008981910389 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Kiepe Hair Clipper FUEL MINI – Profesionální zastřihávač pro konturování od výrobce Kiepe je momentálně za bezkonkurenční cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny.

Profesionální konturovací strojek s vysokovýkonným střídavým motorem a titanovými čepelemi s diamantovým povlakem zajistí precizní a přesné zastřižení i těch nejjemnějších vlasů. Čepele jsou doplněny systémem ochrany pokožky, který zabrání nechtěnému zastřižení. Strojek je vybaven dlouhotrvající baterií 1500 MAH, která zajišťuje dobu provozu až 120 minut při nabití do 100% taktéž za 120 minut. Je možné jej používat i v průběhu napájení. Tělo strojku je nejen moderní, ale hlavně ergonomicky tvarované, práce s ním je tak snadná a pohodlná. Obsah balení: 3 hřebeny: 1,5 / 4,5 / 6 mm krytka čepele lahvička s olejem 10 ml kartáček na čištění KIEPE PROFESSIONAL Značka KIEPE Professional se zrodila v 60. letech 20. století v městečku Premana u italských Alp. Již tehdy její zakladatelé usilovali o inovaci a vytvoření profesionálních nástrojů využívajících nejnovější technologie. Výsledkem se stala široká nabídka kadeřnických nástrojů oceňována po celém světě. Na počátku se však firma soustředila především na břitvy a nůžky. Později přidali její majitelé do sortimentu i další nástroje, jako jsou kulmy, žehličky či vysoušeče vlasů. Firma se neustále snaží poskytovat kadeřníkům i jejím zákazníkům ty nejlepší produkty, které využívají profesionální technologie.

 

Informace o produktu

  • Značka: Kiepe
  • EAN: 8008981910389
  • Další vlastnosti: Stříhací strojky Akumulátorové.  . . . . . . . . .
Kiepe Hair Clipper FUEL MINI - Profesionální zastřihávač pro konturování
Kiepe Hair Clipper FUEL MINI – Profesionální zastřihávač pro konturování
2590