Kiepe Hair Clipper DIAVEL – Profesionální bezdrátový strojek

2690 

Kiepe Hair Clipper DIAVEL – Profesionální bezdrátový strojek od kvalitního výrobce Kiepe lze u nás pořídit za skvělou cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Kiepe Hair Clipper DIAVEL – Profesionální bezdrátový strojek aktuálně za super cenu 2690 Kč.

Katalogové číslo: 8008981910112 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Kiepe Hair Clipper DIAVEL – Profesionální bezdrátový strojek od dodavatele s dlouholetou historií Kiepe je k dostání online za výhodnout cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu.

Profesionální stříhací strojek na vlasy s titanovými čepelemi a diamantovým povlakem zajistí dokonalý sestřih. Čepele jsou doplněny systémem ochrany pokožky, který zabrání nechtěnému zastřižení. Strojek je vybaven vysoce kapacitní baterií 2200 MAH, která zajišťuje dobu provozu až 120 minut při klasickém nabíjení a 70 minut při rychlém nabíjení. Je možné jej používat i v průběhu napájení. Magnetický motor dosahuje až 10 000 otáček za minutu a je zasazen v moderním, ergonomicky tvarovaném těle. Obsah balení: 5 hřebenů: 1,5 / 3 / 6 / 10 / 13 mm krytka čepele lahvička s olejem 10 ml kartáček na čištění KIEPE PROFESSIONAL Značka KIEPE Professional se zrodila v 60. letech 20. století v městečku Premana u italských Alp. Již tehdy její zakladatelé usilovali o inovaci a vytvoření profesionálních nástrojů využívajících nejnovější technologie. Výsledkem se stala široká nabídka kadeřnických nástrojů oceňována po celém světě. Na počátku se však firma soustředila především na břitvy a nůžky. Později přidali její majitelé do sortimentu i další nástroje, jako jsou kulmy, žehličky či vysoušeče vlasů. Firma se neustále snaží poskytovat kadeřníkům i jejím zákazníkům ty nejlepší produkty, které využívají profesionální technologie.

 

Informace o produktu

  • Značka: Kiepe
  • EAN: 8008981910112
  • Další vlastnosti: Stříhací strojky Akumulátorové.  . . . . . . . . .
Kiepe Hair Clipper DIAVEL - Profesionální bezdrátový strojek
Kiepe Hair Clipper DIAVEL – Profesionální bezdrátový strojek
2690