Kiepe Ergo Anatomix Luxury 2471/5,5 – Profi efilační nůžky zlaté

2290 

Kiepe Ergo Anatomix Luxury 2471/5,5 – Profi efilační nůžky zlaté od značky se skvělou pověstí Kiepe lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online. Kiepe Ergo Anatomix Luxury 2471/5,5 – Profi efilační nůžky zlaté cenově vychází na 2290 Kč.

Popis

Kiepe Ergo Anatomix Luxury 2471/5,5 – Profi efilační nůžky zlaté značky Kiepe je k dostání výhodně. Nakupte z široké nabídky kvalitných produktů za super ceny.

Profesionální prostřihávací kadeřnické nůžky z nerezové tvrzené oceli Aisi 420. Vnitřní gumové kroužky i prstová opěrka jsou odnímatelné. Středový šroub v nůžkách je regulovatelný. Nůžky umožňují pohodlné držení díky svému ergonomickému tvaru. Čepele jsou naostřené unikátním systémem Diamond Sharp. provedení: zlaté délka ostří: 5,5″ délka nůžek: 14,5 cm počet zubů: 38 KIEPE PROFESSIONAL Značka KIEPE Professional se zrodila v 60. letech 20. století v městečku Premana u italských Alp. Již tehdy její zakladatelé usilovali o inovaci a vytvoření profesionálních nástrojů využívajících nejnovější technologie. Výsledkem se stala široká nabídka kadeřnických nástrojů oceňována po celém světě. Na počátku se však firma soustředila především na břitvy a nůžky. Později přidali její majitelé do sortimentu i další nástroje, jako jsou kulmy, žehličky či vysoušeče vlasů. Firma se neustále snaží poskytovat kadeřníkům i jejím zákazníkum ty nejlepší produkty, které využívají profesionální technologie.

 

Informace o produktu

  • Značka: Kiepe
  • EAN: 6176
  • Další vlastnosti: Kadeřnické nůžky Efilační.  . . . . . . . . .
Kiepe Ergo Anatomix Luxury 2471/5
Kiepe Ergo Anatomix Luxury 2471/5,5 – Profi efilační nůžky zlaté
2290