Kiepe Duo – Profesionální žehlička na vlasy zelená

1390 

Kiepe Duo – Profesionální žehlička na vlasy zelená od známého předního výrobce Kiepe lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Pořidťe si nové a kvalitní zboží za super cenu. Kiepe Duo – Profesionální žehlička na vlasy zelená levně za 1390 Kč.

Katalogové číslo: 4094 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Kiepe Duo – Profesionální žehlička na vlasy zelená od společnosti s úžasnou pověstí Kiepe lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Nakupujte opravdu rychle, dokud máme zboží skladem.

Profesionální žehlička na vlasy Kiepe Duo je univerzálním pomocníkem pro tvorbu kudrlinek, objemu či hladkého účesu. Žehlící plochy mají nano titanium povrch, který způsobuje dokonalé vyhlazení bez statické elektřiny. napětí: 120-230 V velikost žehlicí plochy: 24 x 90 mm maximální teplota 230 ° C frekvence: 50 / 60Hz barva: zelená KIEPE Professional Značka KIEPE Professional se zrodila v 60. letech 20. století v městečku Premana u italských Alp. Již tehdy její zakladatelé usilovali o inovaci a vytvoření profesionálních nástrojů využívajících nejnovější technologie. Výsledkem se stala široká nabídka kadeřnických nástrojů oceňována po celém světě. Na počátku se však firma soustředila především na břitvy a nůžky. Později přidali její majitelé do sortimentu i další nástroje, jako jsou kulmy, žehličky či vysoušeče vlasů. Firma se neustále snaží poskytovat kadeřníkům i jejím zákazníkum ty nejlepší produkty, které využívají profesionální technologie.

 

Informace o produktu

  • Značka: Kiepe
  • EAN: 4094
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Kiepe Duo - Profesionální žehlička na vlasy zelená
Kiepe Duo – Profesionální žehlička na vlasy zelená
1390