Kiepe Duo – Profesionální žehlička na vlasy růžová

1390 

Kiepe Duo – Profesionální žehlička na vlasy růžová od známého výrobce Kiepe je k dostání online za výhodnout cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Kiepe Duo – Profesionální žehlička na vlasy růžová výhodně ted u nás za 1390 Kč.

Katalogové číslo: 4097 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Kiepe Duo – Profesionální žehlička na vlasy růžová od našeho známého výrobce Kiepe je pro vás pro vás právě dnes v akci. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem.

Profesionální žehlička na vlasy Kiepe Duo je univerzálním pomocníkem pro tvorbu kudrlinek, objemu či hladkého účesu. Žehlící plochy mají nano titanium povrch, který způsobuje dokonalé vyhlazení bez statické elektřiny. napětí: 120-230 V velikost žehlicí plochy: 24 x 90 mm maximální teplota 230 ° C frekvence: 50 / 60Hz barva: růžová KIEPE Professional Značka KIEPE Professional se zrodila v 60. letech 20. století v městečku Premana u italských Alp. Již tehdy její zakladatelé usilovali o inovaci a vytvoření profesionálních nástrojů využívajících nejnovější technologie. Výsledkem se stala široká nabídka kadeřnických nástrojů oceňována po celém světě. Na počátku se však firma soustředila především na břitvy a nůžky. Později přidali její majitelé do sortimentu i další nástroje, jako jsou kulmy, žehličky či vysoušeče vlasů. Firma se neustále snaží poskytovat kadeřníkům i jejím zákazníkum ty nejlepší produkty, které využívají profesionální technologie.

 

Informace o produktu

  • Značka: Kiepe
  • EAN: 4097
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Kiepe Duo - Profesionální žehlička na vlasy růžová
Kiepe Duo – Profesionální žehlička na vlasy růžová
1390