Kiepe Duo – Profesionální žehlička na vlasy modrá

1390 

Kiepe Duo – Profesionální žehlička na vlasy modrá s pečetí kvality od Kiepe je k dispizici za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky produktů za skvělé ceny. Kiepe Duo – Profesionální žehlička na vlasy modrá v akci za 1390 Kč.

Katalogové číslo: 8008981817008 Kategorií: , , , , Štítek:

Popis

Kiepe Duo – Profesionální žehlička na vlasy modrá od výrobce s dlouholetou historií Kiepe je nyní k dostání výhodně za super cenu. Není důvod váhat, dokud je zboží skladem.

Profesionální žehlička na vlasy Kiepe Duo je univerzálním pomocníkem pro tvorbu kudrlinek, objemu či hladkého účesu. Žehlící plochy mají nano titanium povrch, který způsobuje dokonalé vyhlazení bez statické elektřiny. napětí: 120-230 V velikost žehlicí plochy: 24 x 90 mm maximální teplota 230 ° C frekvence: 50 / 60Hz barva: modrá KIEPE Professional Značka KIEPE Professional se zrodila v 60. letech 20. století v městečku Premana u italských Alp. Již tehdy její zakladatelé usilovali o inovaci a vytvoření profesionálních nástrojů využívajících nejnovější technologie. Výsledkem se stala široká nabídka kadeřnických nástrojů oceňována po celém světě. Na počátku se však firma soustředila především na břitvy a nůžky. Později přidali její majitelé do sortimentu i další nástroje, jako jsou kulmy, žehličky či vysoušeče vlasů. Firma se neustále snaží poskytovat kadeřníkům i jejím zákazníkum ty nejlepší produkty, které využívají profesionální technologie.

 

Informace o produktu

  • Značka: Kiepe
  • EAN: 8008981817008
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Kiepe Duo - Profesionální žehlička na vlasy modrá
Kiepe Duo – Profesionální žehlička na vlasy modrá
1390